Dziś jest poniedziałek, 22.06.2026, imieniny Pauliny, Flawiusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » KGW Miłaczew » Aktualności » Program "Danie wspólnych chwil" - Kolejne spotkanie już za nami!

Program "Danie wspólnych chwil" - Kolejne spotkanie już za nami!

IMG_20260612_200607

Grupa seniorów 60+ spotkała się przy biesiadnym stole już po raz trzeci, a atmosfera była wypełniona radością, gwarem i wspólnym celebrowaniem tych wyjątkowych chwil. Smakowite potrawy, pyszne ciasto  i owoce, a kawa, herbata i dodawały energii, a szarlotka z lodami ochłody.

Dodatkową atrakcją było wspólne wyplatania wianków, tworzenie kompozycji kwiatowych ale również wymiana doświadczeń i wiedzy z zakresu uprawy roślin i ziół.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Nasze Koło dzięki otrzymanemu wsparciu z Fundacji Biedronka w ramach programu „Danie wspólnych chwil”, który promuje integrację i wspólne przeżywanie pięknych momentów.

Dziękujemy za obecność i wspólnie spędzone popołudnie. Już niedługo kolejne spotkanie – My już nie możemy się doczekać!

 

MarK


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności