Program "Danie wspólnych chwil" - Kolejne spotkanie już za nami!

Grupa seniorów 60+ spotkała się przy biesiadnym stole już po raz trzeci, a atmosfera była wypełniona radością, gwarem i wspólnym celebrowaniem tych wyjątkowych chwil. Smakowite potrawy, pyszne ciasto i owoce, a kawa, herbata i dodawały energii, a szarlotka z lodami ochłody.
Dodatkową atrakcją było wspólne wyplatania wianków, tworzenie kompozycji kwiatowych ale również wymiana doświadczeń i wiedzy z zakresu uprawy roślin i ziół.
Spotkanie zostało zorganizowane przez Nasze Koło dzięki otrzymanemu wsparciu z Fundacji Biedronka w ramach programu „Danie wspólnych chwil”, który promuje integrację i wspólne przeżywanie pięknych momentów.
Dziękujemy za obecność i wspólnie spędzone popołudnie. Już niedługo kolejne spotkanie – My już nie możemy się doczekać!
MarK
Galeria zdjęć
Pozostałe aktualności
-

Kolejne spotkanie seniorów
-

Pierwsze spotkanie seniorów w ramach V edycji programu Danie Wspólnych Chwil
-

Świąteczne spotkanie z Biedronką
-

Kulig 2025
-

V spotkanie w ramach programu „Danie Wspólnych Chwil z Fundacją Biedronka”
-

KGW Miłaczew na konkursie w Gorzycach Wielkich
-

Danie Wspólnych Chwil w Miłaczewie po raz czwarty
-

"Jesień zamknięta w słoiku" czyli warsztaty z KGW
-

"Coś z niczego - czyli jak wykorzystać resztki jedzenia"
-

"Zdrowe słodycze i przekąski" - czyli warsztaty z niemarnowania żywności
-

Moc atrakcji i aktywnie spędzony czas
-

Naleśniki z Miłaczewa zdobyły I miejsce w konkursie na „Najlepszą potrawę z sera twarogowego”.
-

Kolejne spotkanie z cyklu „Danie Wspólnych Chwil” w Miłaczewie
-

I miejsce w konkursie EKO stoisko!
-

„Danie Wspólnych Chwil” - Wakacyjne spotkanie seniorów w Miłaczewie



